DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Dostawa 

 

 

Podstawową formą dostarczania zamówień jest przesyłka kurierska za pośrednictwem firmy kurierskiej K-EX oraz Poczty Polskiej. 

Staramy się, aby wysyłany do Państwa towar był jak najlepiej zabezpieczony przed ewentualnym uszkodzeniem.


Informujemy, że wszystkie produkty zamieszczone w naszym sklepie internetowym oznaczone statusem „dostępne“ znajdują się w naszym magazynie i po zaksięgowaniu Państwa przelewu zostaną wysłane w ciągu 24-48 godzin.

 

·       koszt przesyłki biznesowej Pocztą Polską - 9,99 zł 

·       koszt przesyłki biznesowej Pocztą Polską za pobraniem - 14,99 zł 

·       koszt przesyłki kurierskiej przedpłata - 16,99 zł

·        koszt przesyłki kurierskiej za pobraniem21,99 zł 

 

 

Dostępne formy płatności 

  

·       Przelew na konto bankowe - realizacja zamówienia następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe, zazwyczaj 1-3 dni od zlecenia przelewu na dane:

 

BZ WBK:  45 1090 1522 0000 0000 5201 9864

DANE: MAXIM, ul. Poprzeczna 14, 55-010 Radwanice

Tytuł: nr zamówienia

 

·       PayU płatność elektroniczna - przelew lub karta płatnicza, płatność otrzymujemy w ciągu kilku minut. Dane dotyczące numeru karty płatniczej i rachunku bankowego klienta, nie są nam znane, autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach banków lub serwisu Payu.


·       PayPal płatność elektroniczna - przelew lub karta płatnicza, płatność otrzymujemy w ciągu kilku minut. Dane dotyczące numeru karty płatniczej i rachunku bankowego klienta, nie są nam znane, autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach banków lub serwisu PayPal.

 

·       Transferuj.pl płatność elektroniczna - przelew lub karta płatnicza, płatność otrzymujemy w ciągu kilku minut. Dane dotyczące numeru karty płatniczej i rachunku bankowego klienta, nie są nam znane, autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach banków lub serwisu Transferuj.pl.

 

·       Za pobraniem przy odbiorze przesyłki - pieniądze odbiera kurier lub listonosz dostarczający towar.