O NAS

Oferujemy popularne gry edukacyjne dla dzieci

Firma Maxim stara się dokładać wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby rodziców pragnących kupować swoim dzieciom gry edukacyjne. Osoby, które chcą zadbać o rozwój swoich pociech, znajdą u nas starannie wyselekcjonowane gry rozwijające wyobraźnię lub umiejętności dziecka. Najmłodszych z pewnością zainteresuje gra „Domek farmera”, w którą będą mogli grać razem z rodzicami. Podczas takiej zabawy poznajemy zwierzęta, ich zwyczaje oraz rolę, jaką odgrywają w ekosystemie. Nieco starsze dzieci na pewno doskonale będą bawiły się grając w grę „Znaki drogowe”, która wprowadzi je stopniowo w skomplikowany świat przepisów ruchu drogowego. W dodatku to nie jedyne interesujące gry w naszej ofercie.

PRODUCENT PUZZLI I GIER EDUKACYJNYCH

MAXIM jesteśmy przekonani, że dzieci uwielbiają się uczyć. Chęć poznawania wpisana jest w ich naturę, zawiera się w genach, które przekazywane są przez rodziców. Poszukując zabawek, które sprawiają radość na długi, długi czas, doszliśmy do wniosku, że nie ma lepszych zabawek dla najmłodszych niż puzzli i układanek.

Puzzle i układanki to po pierwsze zabawki łączące pokolenia, po drugie, doskonałe materiały do zabawy nawet w dużym gronie. A znając potrzeby dzieci, które deklarują, że najchętniej bawią się z rodzicami i innymi dziećmi – wybór wydaje się aż nadto oczywisty!

Jeśli masz dzieci, wiesz jak trudno jest zaspokoić ich potrzebę zabawy, a przy tym utrzymać koncentrację i nauczyć małe szkraby czegoś pożytecznego. Czasami zabawa z dziećmi bardziej przypomina wymyślanie jak największej liczby czynności w jak najkrótszym czasie, niż zbliżający rodziców z dziećmi relaks, gdzie obie strony mają prawdziwą frajdę. Najczęściej, kiedy rodzice znajdą zabawkę, które przykuwa wzrok ich dziecka, decyzja jest szybka: Bierzemy! Ekscytacja dziecka nową zabawką może skończyć się zaledwie w kilka minut. Jaka panuje zależność między chęciami a nudą w świecie dzieci? 

O pomoc poprosiliśmy 5-letniego Kubusia, który został spytany podczas zabawy puzzlami, dlaczego lubi się nimi bawić. Odpowiedział: „Puzzle są fajne. Można je układać, a potem pokazać mamie albo pani w przedszkolu”. Dlaczego dzieci uwielbiają puzzle i układanki? Maluchy same mówią:

ü  Z puzzlami szybko mija czas.
ü  Puzzle można układać z rodzicami albo przyjaciółmi.
ü  Zabawa w układanki sprawia mnóstwo radości.
ü  Podczas układania czuję się wesoło.
ü  Bo są różne wzory i można układać pieski albo samochody.

Puzzle to pierwsze spotkanie małego odkrywcy ze sztuką. Satysfakcja odczuwana z własnych dokonań; rozbudzenie zdolności do kreatywnego myślenia, jak również intensywna praca umysłu z pobudzeniem ośrodków motywacji i koncentracji. 

Każde dziecko jest genialne. Potrzebuje jedynie dobrych narzędzi rozwoju i uwagi rodziców.

POZNAJ NAS - kilka faktów o puzzlach i grach edukacyjnych MAXIM:

ü Firma działa na rynku zabawek dziecięcych od 1986 roku. To przeszło kilkadziesiąt lat doświadczenia w spełnianiu życzeń najmłodszych klientów.

ü Produkty MAXIM to nie tylko zabawa ale również opracowana przez pedagogów strategia przyjemnej edukacji, w czasie której dzieci poznają kolory, kształty, codzienne czynności; uczą się rozumieć reguły rządzące w społeczeństwie, jak i nabywają chęci do dalszego poznawania poprzez zabawę.

ü Od początku uruchomienia produkcji zabawki MAXIM wykonywane były z certyfikowanych materiałów, farb przyjaznych środowisku, oraz substancji nietoksycznych, bezpiecznych dla dzieci. Tak jest do dziś.

ü Do tworzenia unikalnych, bajkowych obrazków firma MAXIM zatrudnia profesjonalne studio graficzne, którego koncepcje uwielbiane są przez najmłodszych. To nasi mali testerzy wyznaczają kierunek rozwoju zabawek MAXIM.

ü Puzzle i gry edukacyjne MAXIM pogrupowane zostały ze względu na wiek dziecka, tak aby ich poziom i tematyka dopasowana była do upodobań i możliwości dziecka na określonym poziomie rozwoju. 

ü Gry edukacyjne MAXIM są bardzo często wybierane jako pomoce dydaktyczne m.in. do nauki języków obcych.   

Dziękujemy za Wasze zaufanie. Zadowolenie rodziców oraz dzieci jest dla nas najwyższym priorytetem i realizowaną od lat misją firmy MAXIM.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ: